Nowości

Zabieg Naturium Verde - zabieg oparty na surowcach stanowiących minimum 95% składników pochodzenia naturalnego. Celem zabiegu jest nawilżenie i rozświetlenie skóry, opóźnienie procesu starzenia, przywrócenie skórze blasku i zdrowego wyglądu. Wskazaniem do zabiegu jest skóra odwodniona, pozbawiona blasku, narażona na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych, skóra szara i zmęczona, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Zabieg połączony jest z relaksacyjnym masażem twarzy.
Czas trwania zabiegu 1,5 godziny. Cena 130zł.

Zabieg Glamour Me - prestiżowy zabieg bankietowy dla idealnego wygładzenia i modelowania twarzy, ze szczególnym uwzględnieniem jej owalu oraz szyi. Celem zabiegu jest uzyskanie natychmiastowego efektu liftingu twarzy i szyi, dostarczenie składników wypełniających i napinających, wygładzenie, rozświetlenie i zmiękczenie naskórka, intensywne nawilżenie. Wskazaniem do zabiegu jest cera wymagająca błyskawicznego wygładzenia, napięcia i nawilżenia, opadający owal twarzy, witka skóra, przygotowania skóry do ważnego wyjścia, skóra po 25 roku życia. Zabieg połączony z liftingującym masażem twarzy.
Czas trwania zabiegu 1,5 godziny. Cena 150zł.

Zabieg rozjaśniający Light-Up Eye - Bioaktywny zabieg na okolice oczu. Redukuje cienie, przebarwienia i obrzęki wokół oczu.
Czas trwania zabiegu 40-60min. Cena 40-70zł*
*Połączenie zabiegu rozjaśniającego z pielęgnacją twarzy - 40zł